Αρχιτεκτονική ΑΠΘ, 1ο έτος 2010-2011

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αρχιτεκτονική ΑΠΘ, 1ο έτος 2010-2011

Ένα forum μόνο για μας!


+4
PurpleAmbition
Χ3ΝΙΛ
mariliza136
NiKaNoRoU
8 απαντήσεις

    Συστηθείτε!

    NiKaNoRoU
    NiKaNoRoU


    Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 33
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Κοζάνη

    Συστηθείτε! Empty Συστηθείτε!

    Δημοσίευση  NiKaNoRoU Κυρ Νοε 21, 2010 9:33 am

    Όσοι είστε ντροπαλοί, δεν έχετε χρόνο ή απλά δεν το έχετε ακόμη κάνει στη σχολή, συστηθείτε εδώ!

    Μπορείτε να μοιραστείτε μαζί μας οτιδήποτε σας αρέσει, από το όνομα σας και/ή τον τόπο προέλευσης, μέχρι και το πιο είναι το αγαπημένο σας φαγητό.

    Παρακαλώ να μην αλλάξετε το θέμα σε προσωπικές συζητήσεις. Χρησιμοποιήστε το πολύ 2 μηνύματα ο καθένας για να περιγράψετε τον εαυτό σας.


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την NiKaNoRoU στις Τετ Νοε 24, 2010 6:14 am, 1 φορά
    mariliza136
    mariliza136


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 20
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Συστηθείτε! Empty Απ: Συστηθείτε!

    Δημοσίευση  mariliza136 Κυρ Νοε 21, 2010 10:44 am

    οκ! να κάνω εγώ την αρχή? Razz
    λοιπόν,είμαι η Μαριλίζα (από το Μαρία-Ελισσάβετ), είμαι 18 και κάτι και είμαι από Θεσσαλονίκη... Very Happy


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την PurpleAmbition στις Κυρ Νοε 21, 2010 10:50 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : λατινικοί χαρακτήρες)
    Χ3ΝΙΛ
    Χ3ΝΙΛ


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2010
    Τόπος : THESSALONIKI

    Συστηθείτε! Empty Απ: Συστηθείτε!

    Δημοσίευση  Χ3ΝΙΛ Δευ Νοε 22, 2010 10:12 am


    Οσοι με ξερουν στην σχολη ισως εχουν καταλαβει οτι "εκ φυσεως" εκμεταλλευομαι ή μαλλον αξιοποιω Very Happy τις ευκαιριες για συζήτησεις ποσο μαλλον για συστάσεις!!!Ειμαι η Ξένια μεγαλωσα και μενω στην ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ (ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΝΤΙΡΡΗΣΕΙΣ Razz) Θεσ/νικη! Αγαπημενο χρώμα ΠΡΑΣΙΝΟ (και ολες οι αποχρωσεις του) απολυτα προφανες οπως εχουν καταλαβει οι περισσοτεροι!! Τα υπολοιπα στην πορεια... Smile


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Χ3ΝΙΛ στις Πεμ Νοε 25, 2010 1:28 am, 2 φορές συνολικά
    PurpleAmbition
    PurpleAmbition


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 146
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Συστηθείτε! Empty Απ: Συστηθείτε!

    Δημοσίευση  PurpleAmbition Δευ Νοε 22, 2010 11:08 am

    Οκ, σειρά μου τώρα!

    Εγώ είμαι η Ζωή Ό. Είμαι γεννημένη το '91, έδωσα 2η φορά πανελλήνιες. Αγαπημένο μου χρώμα το μωβ (προφανώς κ από το nickname μου). Μου αρέσει να βλέπω αμερικάνικες σειρές και αγώνες ποδοσφαίρου (είμαι Παναθηναϊκός και δε θέλω σχόλια...) Και τέλος πρέπει να ξέρετε πως είμαι αρκετά ντροπαλή γι αυτό δεν είμαι και ιδιαίτερα ομιλητική. Όμως θα χαιρόμουν κάποια στιγμή να σας γνωρίσω όλους..
    mariliza136
    mariliza136


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 20
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Συστηθείτε! Empty Απ: Συστηθείτε!

    Δημοσίευση  mariliza136 Τρι Νοε 23, 2010 12:19 am

    Smile... Επειδη στην αρχη ημουν ντροπαλη κ δν ηξερα απο που ν αρχισω, θα πω κ αλλα....Βλεπω κ εγω Αμερικανικες σειρες (οπως το Gossip Girl), λατρευω ολα τα χρωματα- με μια μικρη αδυναμια στα πρασινο,λαχανι κ μπλε ηλεκτρικ- εχω γενεθλια στις 19 Ιουνιου, π σημαινει οτι ειμαι στο ζωδιο Διδυμος κ εχω κ εναν διδυμο αδελφο...Τυχαιο? Razz
    katerina tz
    katerina tz


    Αριθμός μηνυμάτων : 5
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 31

    Συστηθείτε! Empty Απ: Συστηθείτε!

    Δημοσίευση  katerina tz Τρι Νοε 23, 2010 9:41 am

    Με τη σειρά μου κι εγώ να συστηθώ, είμαι η Κατερίνα 18 χρονών από Κύπρο. Συνήθως ξεχωρίζω λόγω ύψους, οπότε μάλλον θα έχετε καταλάβει ποιά είμαι Wink . Επειδή είχα αργήσει λίγο να έρθω ήμουν λίγο διστακτική στην αρχή, αλλά γνωρίζοντας μερικούς συμφοιτητές κατάλαβα πως πρόκειται για πολύ ενδιαφέρουσες προσωπικότητες, γι' αυτό πρέπει να εκμεταλλευτούμε κάθε ευκαιρία να γνωριστούμε όλοι μας καλύτερα. Αυτό το φόρουμ είναι μια πολύ καλή αρχή! Smile
    valia
    valia


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 42
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 32
    Τόπος : χμμ.. θεσσαλονικη?

    Συστηθείτε! Empty Απ: Συστηθείτε!

    Δημοσίευση  valia Τρι Νοε 23, 2010 10:23 am

    Halloooo! Ειμαι η Βαλια και ειμαι απο Χαλκιδικη. Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω γνωρισει αρκετα ατομα απο τη σχολη, αλλα λιγους και καλους! παρολα αυτα θελω να γνωρισω ακομα περισσοτερα παιδια, και καποια στιγμη αυτο θα γινει. κατα τα αλλα καιγομαι και εγω σε αμερικανιες οπως το The Big Bang Theory, The Vampire Diaries κλπ.χμμ τι αλλο? αυτα προς το παρον.. τα υπολοιπα εν καιρω Wink
    jjjoie
    jjjoie


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : θεσσαλονικη-Αθήνα

    Συστηθείτε! Empty Απ: Συστηθείτε!

    Δημοσίευση  jjjoie Τετ Νοε 24, 2010 9:45 am

    Hey you crazy kids Very Happy
    Με λενε Χαρα κ ειμαι απο τις λιγες Αθηναιες της σχολης Razz
    Γενικα δεν εχω να πω κατι...Μονο οτι ειμαι καμενη με την Αμερικανικη κ Βρετανικη tv, τη μουσικη κ το ραδιοφωνο κ φυσικα το internet Smile Αυτααα
    sofia_is_dreaming
    sofia_is_dreaming


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010
    Ηλικία : 32

    Συστηθείτε! Empty Απ: Συστηθείτε!

    Δημοσίευση  sofia_is_dreaming Δευ Νοε 29, 2010 11:18 am

    Νομίζω ήρθε και η δικιά μου ώρα να συστηθώ..Είμαι η Σοφία από Αλεξάνδρεια,Ημαθίας γιο όποιον του φαίνεται παράξενο!Είμαι από τους λίγους τυχερούς που πέρασαν στη σχολή με 10%.! Very Happy
    Γενικά λατρεύω τη μουσική και τη φωτογραφία..Ειδικά ελπίζω να τα πούμε στη συνέχεια.!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Μάης 18, 2024 7:25 pm