Αρχιτεκτονική ΑΠΘ, 1ο έτος 2010-2011

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αρχιτεκτονική ΑΠΘ, 1ο έτος 2010-2011

Ένα forum μόνο για μας!


+7
mariliza136
dimitra a.
NiKaNoRoU
katerina tz
Ioanna Tz
melissa
PurpleAmbition
11 απαντήσεις

    Ξένες Σειρές

    PurpleAmbition
    PurpleAmbition


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 146
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  PurpleAmbition Τετ Νοε 24, 2010 9:57 am

    ασε ρε.. εγω μια ζωη ρωτουσα τους παντες αν βλεπουν αμερικανικες σειρες κ ειτε με κοιτουσαν λες και εβλεπαν εξωγηινο ειτε μου απαντουσαν μονο τα Φιλαρακια. Ελεος. Υπαρχουν τοοοοοσες σειρες εκει εξω!! Δεν προλαβαινω να τις βλεπω ολες! χαχα
    Θελω πολυ να ξεκινησω The Big Bang Theory και Mad Men. Κι επονται κι αλλα πολλα! Razz
    jjjoie
    jjjoie


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : θεσσαλονικη-Αθήνα

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  jjjoie Τετ Νοε 24, 2010 10:03 am

    PurpleAmbition έγραψε:ασε ρε.. εγω μια ζωη ρωτουσα τους παντες αν βλεπουν αμερικανικες σειρες κ ειτε με κοιτουσαν λες και εβλεπαν εξωγηινο ειτε μου απαντουσαν μονο τα Φιλαρακια. Ελεος. Υπαρχουν τοοοοοσες σειρες εκει εξω!! Δεν προλαβαινω να τις βλεπω ολες! χαχα
    Θελω πολυ να ξεκινησω The Big Bang Theory και Mad Men. Κι επονται κι αλλα πολλα! Razz

    Εχω τον 1ο κυκλο με ελληνικους υποτιτλους, το 2ο με αγγλικους κ απο τον 3ο χωρις...Ειναι τεεελειο! I LOVE SHELDON & RAJ

    mariliza136
    mariliza136


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 20
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  mariliza136 Τετ Νοε 24, 2010 10:06 am

    PurpleAmbition έγραψε:ασε ρε.. εγω μια ζωη ρωτουσα τους παντες αν βλεπουν αμερικανικες σειρες κ ειτε με κοιτουσαν λες και εβλεπαν εξωγηινο ειτε μου απαντουσαν μονο τα Φιλαρακια. Ελεος. Υπαρχουν τοοοοοσες σειρες εκει εξω!! Δεν προλαβαινω να τις βλεπω ολες! χαχα
    Θελω πολυ να ξεκινησω The Big Bang Theory και Mad Men. Κι επονται κι αλλα πολλα! Razz

    ακριβως αυτο παθαινα κ εγω!οι πιο πολυ ακουνε Gossip Girl,Supernatural,κλπ κ μ ρωτανε "αυτο τωρα τ ειναι?"...τ πολυ ν ξερουν τ Grey's Anatomy....
    το big bang theory τ παρακολουθει φανατικα ο αδερφος μ, γιαυτο τ βλεπω κ εγω κ ειναι τελειο, οσο για το mad men δν τ εχω παρακολουθησει αλλα εχω μια περιεργεια ν τ δω... Smile
    PurpleAmbition
    PurpleAmbition


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 146
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  PurpleAmbition Τετ Νοε 24, 2010 10:10 am

    Χαρα, τα θελω!! Δεν εχω κολλημα με υποτιτλους. Ουτως ή αλλως, συνηθως χωρις υποτιτλους τα βλεπω ολα.
    Bazinga!! χαχα

    Βσκ, οι περισσοτεροι στην Ελλαδα ξερουν αυτα που εχει δειξει η ελληνικη τηλεοραση. Τπτ αλλο. Ουτε εγω τα ξερω ολα αλλα ξερω πολλα και προσπαθω να ενημερωνομαι..
    mariliza136
    mariliza136


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 20
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  mariliza136 Τετ Νοε 24, 2010 10:15 am

    PurpleAmbition έγραψε:Χαρα, τα θελω!! Δεν εχω κολλημα με υποτιτλους. Ουτως ή αλλως, συνηθως χωρις υποτιτλους τα βλεπω ολα.
    Bazinga!! χαχα

    Βσκ, οι περισσοτεροι στην Ελλαδα ξερουν αυτα που εχει δειξει η ελληνικη τηλεοραση. Τπτ αλλο. Ουτε εγω τα ξερω ολα αλλα ξερω πολλα και προσπαθω να ενημερωνομαι..

    ακριβως...για ν μη σ πω οτι πολλοι δν ξερουω ουτε αυτα π δειχνει η τηλεοραση....κ εγω αρχικα δν ηξερα κ πολλα, αλλα αρχισα ν τα ψαχνω, βρισκει κ ο αδερφος μ πολλα απο τ ιντερνετ,οποτε ενημερωνομαι οσο μπορω... Wink
    * ν γνωριστουμε κιολας!αποτι βλεπω εχουμε πολλα κοινα! Very Happy
    PurpleAmbition
    PurpleAmbition


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 146
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  PurpleAmbition Τετ Νοε 24, 2010 10:16 am

    ναι ναι, εννοειται!! Τη Δευτερα στη σχολη! Very Happy
    jjjoie
    jjjoie


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : θεσσαλονικη-Αθήνα

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  jjjoie Τετ Νοε 24, 2010 10:16 am

    PurpleAmbition έγραψε:Χαρα, τα θελω!! Δεν εχω κολλημα με υποτιτλους. Ουτως ή αλλως, συνηθως χωρις υποτιτλους τα βλεπω ολα.
    Bazinga!! χαχα

    Βσκ, οι περισσοτεροι στην Ελλαδα ξερουν αυτα που εχει δειξει η ελληνικη τηλεοραση. Τπτ αλλο. Ουτε εγω τα ξερω ολα αλλα ξερω πολλα και προσπαθω να ενημερωνομαι..
    Θα κατσω να τα ψαξω σημερα μην το ξεχασω...
    Ανακεφαλαιωση: 2 μεριδες Bones για Ξενια-Μαριλιζα (μεριδες=κυκλοι) κ 3 μεριδες ΤΒΒΤ για τη Ζωη!
    Τα επειδοδια π κατεβαζω καθε βδομαδα τα εχω ετσι κ αλλιως στ λαπτοπ, οποτε τελειωσετε με τα προηγουμενα, ερχεστε για ανεφοδιασμο.


    Κ εγω το ιδιο κανω.Κατεβαζω οσα μ φαινονται ωραια Smile
    mariliza136
    mariliza136


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 20
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  mariliza136 Τετ Νοε 24, 2010 10:21 am

    jjjoie έγραψε:
    PurpleAmbition έγραψε:Χαρα, τα θελω!! Δεν εχω κολλημα με υποτιτλους. Ουτως ή αλλως, συνηθως χωρις υποτιτλους τα βλεπω ολα.
    Bazinga!! χαχα

    Βσκ, οι περισσοτεροι στην Ελλαδα ξερουν αυτα που εχει δειξει η ελληνικη τηλεοραση. Τπτ αλλο. Ουτε εγω τα ξερω ολα αλλα ξερω πολλα και προσπαθω να ενημερωνομαι..
    Θα κατσω να τα ψαξω σημερα μην το ξεχασω...
    Ανακεφαλαιωση: 2 μεριδες Bones για Ξενια-Μαριλιζα (μεριδες=κυκλοι) κ 3 μεριδες ΤΒΒΤ για τη Ζωη!
    Τα επειδοδια π κατεβαζω καθε βδομαδα τα εχω ετσι κ αλλιως στ λαπτοπ, οποτε τελειωσετε με τα προηγουμενα, ερχεστε για ανεφοδιασμο.


    Κ εγω το ιδιο κανω.Κατεβαζω οσα μ φαινονται ωραια Smile

    μεριδες? χαχαχαχαχαχ
    ηταν ν μη βρεις υπολογιστη κ ιντερνετ εσυ....τωρα ποιος σ πιανει!!! Wink
    *θα τ πουμε κ τν δευτερα απο κοντα! Very Happy
    jjjoie
    jjjoie


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : θεσσαλονικη-Αθήνα

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  jjjoie Τετ Νοε 24, 2010 10:25 am

    mariliza136 έγραψε:
    jjjoie έγραψε:
    PurpleAmbition έγραψε:Χαρα, τα θελω!! Δεν εχω κολλημα με υποτιτλους. Ουτως ή αλλως, συνηθως χωρις υποτιτλους τα βλεπω ολα.
    Bazinga!! χαχα

    Βσκ, οι περισσοτεροι στην Ελλαδα ξερουν αυτα που εχει δειξει η ελληνικη τηλεοραση. Τπτ αλλο. Ουτε εγω τα ξερω ολα αλλα ξερω πολλα και προσπαθω να ενημερωνομαι..
    Θα κατσω να τα ψαξω σημερα μην το ξεχασω...
    Ανακεφαλαιωση: 2 μεριδες Bones για Ξενια-Μαριλιζα (μεριδες=κυκλοι) κ 3 μεριδες ΤΒΒΤ για τη Ζωη!
    Τα επειδοδια π κατεβαζω καθε βδομαδα τα εχω ετσι κ αλλιως στ λαπτοπ, οποτε τελειωσετε με τα προηγουμενα, ερχεστε για ανεφοδιασμο.


    Κ εγω το ιδιο κανω.Κατεβαζω οσα μ φαινονται ωραια Smile

    μεριδες? χαχαχαχαχαχ
    ηταν ν μη βρεις υπολογιστη κ ιντερνετ εσυ....τωρα ποιος σ πιανει!!! Wink
    *θα τ πουμε κ τν δευτερα απο κοντα! Very Happy
    Δεχομαι ακομα παραγγελιες παντως...
    Καταλαβαινεις πως νιωθω! Κλαιω απο συγκινηση (που λεει ο λογος)
    Ναι πρωι πρωι στ Φραγκο! Αρκει να ερθεις βεβαια
    valia
    valia


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 42
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 32
    Τόπος : χμμ.. θεσσαλονικη?

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  valia Τετ Νοε 24, 2010 12:20 pm

    χαχα να μαζευομαστε σε σπιτια να κανουμε μαραθωνιους! Razz
    αν και εχω ηδη αναφερει συστηματικα βλεπω vampire diaries και big bang theory.. οποτε κατσει house,f.r.i.e.n.d.s., csi, ncis.. κτα καιρους εχω ξεκινησει πολλα αλλα μ ειναι δυσκολο να παρακολουθω πολλα μαζι Razz παντως σκεφτομαι να συνεχισω τους lost και το greek.. το one tree hill παντως μου προκαλεσε σοκ.. ειχα δει 1η σεζον και λιγο απο 2η και προχτες το πετυχα στο σταρ και ειδα 10'.. μα ειναι δυνατον?? αυτοι εχουν παιδια!!που πατε ρε χωρις το λουκας tongue
    PurpleAmbition
    PurpleAmbition


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 146
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  PurpleAmbition Τετ Νοε 24, 2010 12:27 pm

    ειμαι μεσα για τους μαραθωνιους!!!! Very Happy

    καλα, κι εγω πολλες φορες αν τυχει βλεπω House, CSI κτλ. Μπορω να δω σχεδον τα παντα! Μονο το True Blood ειχα προσπαθησει να το ξεκινησω και μετα απο 2 βασανιστικα επεισοδια το παρατησα!
    jjjoie
    jjjoie


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : θεσσαλονικη-Αθήνα

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  jjjoie Πεμ Νοε 25, 2010 12:15 am

    valia έγραψε:χαχα να μαζευομαστε σε σπιτια να κανουμε μαραθωνιους! Razz
    αν και εχω ηδη αναφερει συστηματικα βλεπω vampire diaries και big bang theory.. οποτε κατσει house,f.r.i.e.n.d.s., csi, ncis.. κτα καιρους εχω ξεκινησει πολλα αλλα μ ειναι δυσκολο να παρακολουθω πολλα μαζι Razz παντως σκεφτομαι να συνεχισω τους lost και το greek..
    Τι πλακα που ειχε το Greek. Ειχα δει αρκετα απο τον πρωτο κυκλο οταν επαιζε στ ΜTV.Αλλα μετα το σταματησε γιατι προφανως πιστευουν οτι οι χαζοεκπομπες κ τα παλιοριαλιτι τους ειναι καλυτερα απο πραγματικες σειρες...Εκοψαν κ το Scrubs Sad
    Να τα κατεβαζουμε να τα βλεπουμε Cool

    NiKaNoRoU
    NiKaNoRoU


    Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 33
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Κοζάνη

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  NiKaNoRoU Πεμ Νοε 25, 2010 4:56 am

    mariliza136 έγραψε:
    Χ3ΝΙΛ έγραψε:
    mariliza136 έγραψε:πολλοι καμμενοι μαζευτηκαμε!τλκ δν ειμαι μονο εγω εθισμενη μ τις ξενες σειρες! Very Happy Very Happy

    ΧΑΧΑ! Εγώ καίγομαι σπάνια αλλά γερά αν σε ενθαρρύνει πάντως!!

    Wink
    Θα ήταν καλύτερα να μην απαντάς με ένα emoticon μονάχα, Μαριλίζα.


    Έχει κανείς ακουστά το Glee; έχω ακούσει καλά λόγια γι'αυτή τη σειρά από ξένα άτομα με τα οποία επικοινωνώ.
    mormegil
    mormegil


    Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 21
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  mormegil Πεμ Νοε 25, 2010 5:07 am

    μα καλά ούτε ένα άτομο δεν υπάρχει που να βλέπει family guy??? έλεος πια τι άνθρωποι είστε εσείς???
    melissa
    melissa
    Admin


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2010
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Αθήνα

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  melissa Πεμ Νοε 25, 2010 5:08 am

    mormegil έγραψε:μα καλά ούτε ένα άτομο δεν υπάρχει που να βλέπει family guy??? έλεος πια τι άνθρωποι είστε εσείς???

    Το southpark ειναι πολυ καλυτερο!!!! Razz Razz
    mormegil
    mormegil


    Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 21
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  mormegil Πεμ Νοε 25, 2010 5:10 am

    επίσης θα ήθελα να προσθέσω ότι λατρεύω τις κασεροκροκέτες!!!!! (όσοι κατάλαβαν... κατάλαβαν!!!)
    melissa
    melissa
    Admin


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2010
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Αθήνα

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  melissa Πεμ Νοε 25, 2010 5:14 am

    mormegil έγραψε:επίσης θα ήθελα να προσθέσω ότι λατρεύω τις κασεροκροκέτες!!!!! (όσοι κατάλαβαν... κατάλαβαν!!!)

    τυροκροκετες!!! :p
    PurpleAmbition
    PurpleAmbition


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 146
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  PurpleAmbition Πεμ Νοε 25, 2010 5:25 am

    Α, και το Family Guy θελω να ξεκινησω καποια στιγμη.
    Και δλδ ελεος μ αυτες τις κασεροκροκετες!! Ποτε δεν καταλαβαινω τι εννοεις..!! =.=

    Εγω βλεπω Glee!!! Ξεκινησε την προηγουμενη χρονια στην Αμερικη, ειναι κωμωδια. Και θεωρηθηκε η εκπληξη της χρονιας. Εγω προσωπικα δεν τρελαινομαι, το βρισκω και καπως βαρετο. Παλι καλα που εχει τα τραγουδια (Ειναι κυριως μουσικη σειρα)
    jjjoie
    jjjoie


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : θεσσαλονικη-Αθήνα

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  jjjoie Πεμ Νοε 25, 2010 5:59 am

    Aλλαξε το φορουμ βλεπω Smile

    Το Glee ηθελα να το δω αλλα κατι παιδια π μιλαω στ ιντερνετ μου ειπαν οτι ειναι αθλιο :/ Ισως αργοτερα δω λιγο για να σχηματισω γνωμη Smile

    Δε βλεπω Family Guy αλλα το crossover με το Bones προπερσι πολυ μ αρεσε. Ειχαν τον Stewie lol!

    K Southpark εβλεπα στ Mtv κ το κοψε! Ελεος πια Evil or Very Mad
    PurpleAmbition
    PurpleAmbition


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 146
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  PurpleAmbition Σαβ Νοε 27, 2010 12:17 am

    Οι προηγούμενες μέρες ήταν κάπως βαρετές λόγω "hiatus" στην Αμερικάνικη τηλεόραση. κι επειδή έπρεπε κάτι να δω για να περάσει η ώρα μου, αποφάσισα να ξεκινήσω το The Walking Dead. Για όσους δεν ξέρουν τι είναι αυτό, θα παραθέσω λίγες πληροφορίες..

    The Walking Dead is an American post-apocalyptic horror television series developed for television by Frank Darabont and based upon the comic book series of the same name by Robert Kirkman, Tony Moore and Charlie Adlard. It premiered on the AMC network on October 31, 2010 with a 70-minute premiere episode, during the network's "Fearfest". AMC has renewed the series for a second season of 13 episodes.

    The series follows a small group of survivors traveling across the desolate United States in the aftermath of a zombie apocalypse as they search for a new home away from the shuffling hordes of the undead. Led by Rick Grimes, a former sheriff's deputy, the group's increasing desperation to survive pushes them to the brink of insanity. At every turn they are faced with unspeakable horrors, both from those who are dead, and from the scattered remains of a struggling human populace.
    jjjoie
    jjjoie


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : θεσσαλονικη-Αθήνα

    Ξένες Σειρές - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξένες Σειρές

    Δημοσίευση  jjjoie Σαβ Νοε 27, 2010 12:48 am

    PurpleAmbition έγραψε:Οι προηγούμενες μέρες ήταν κάπως βαρετές λόγω "hiatus" στην Αμερικάνικη τηλεόραση. κι επειδή έπρεπε κάτι να δω για να περάσει η ώρα μου, αποφάσισα να ξεκινήσω το The Walking Dead. Για όσους δεν ξέρουν τι είναι αυτό, θα παραθέσω λίγες πληροφορίες..

    The Walking Dead is an American post-apocalyptic horror television series developed for television by Frank Darabont and based upon the comic book series of the same name by Robert Kirkman, Tony Moore and Charlie Adlard. It premiered on the AMC network on October 31, 2010 with a 70-minute premiere episode, during the network's "Fearfest". AMC has renewed the series for a second season of 13 episodes.

    The series follows a small group of survivors traveling across the desolate United States in the aftermath of a zombie apocalypse as they search for a new home away from the shuffling hordes of the undead. Led by Rick Grimes, a former sheriff's deputy, the group's increasing desperation to survive pushes them to the brink of insanity. At every turn they are faced with unspeakable horrors, both from those who are dead, and from the scattered remains of a struggling human populace.

    Φαινεται ωραιο cheers Θα το κατεβασω!

    Α μην με ψαχνετε τη Δευτερα στο Φραγκο, δε θα προλαβω.Δε βρηκα εισιτηρια για Κυριακη οποτε θα ερθω τη Δευτερα WinkΣτον Παπαδοπουλο θα ειμαι.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Μάης 18, 2024 8:07 pm